Schneider Electric

Seria obudów do montażu aparatury modułowej Easy9 firmy Schneider Electric

Jeśli szukasz idealnej obudowy do budownictwa mieszkaniowego oraz do lokali usługowych czy pojedynczych boksów w halach, Easy9 będzie doskonałym wyborem. Obudowy do montażu aparatury modułowej dostępne są w wersji podtynkowej i natynkowej, co pozwala na zabudowę od 8 do 36 standardowych modułów zapewniając jednocześnie możliwość dobrania odpowiedniej obudowy stosownie do Twoich potrzeb. Zapewniają zgodność z normą EN 60670-24:0213, oraz II klasa ochronności.

Szukasz produktów, które zapewnią Ci komfort pracy? Obudowy Easy9 zostały tak skonstruowane, aby ułatwić szybkie i sprawne zamontowanie aparatury modułowej, co czyni je idealnym rozwiązaniem zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym. Natomiast jeśli solidna konstrukcja jest dla Ciebie najważniejsza, wyposażenie w drzwi i oddzielne zaciski PE i N oraz naklejki opisowe z pewnością ułatwią każde prace instalatorskie.

Dla tych co cenią sobie funkcjonalność, obudowy Easy9 pozwalają na zmianę kierunku otwierania drzwi. Aby uniknąć podrażnienia rąk i uszkodzenia przewodów podczas prac montażowych, obudowy posiadają zaokrąglone krawędzie, a możliwość wyjęcia stelaża z szynami, pozwala na montaż i oprzewodowanie aparatów poza obudową.

Dostępne są w wersji natynkowej i podtynkowej, z drzwiami pełnymi, białymi lub transparentnymi.

                                                                                                                 

 

Jeśli spotykasz się z problemem bardzo cienkich ścian, głębokość kasety podtynkowej wynosi tylko 66 mm dla wersji 12-modułowej, a duża sztywność kasety ułatwia jej osadzenie we wnęce.  Dodatkowo wyposażenie obudów podtynkowych w tekturowy arkusz, pozwala zaślepić osadzoną w ścianie kasetę podtynkową i zabezpieczyć ją przed dostaniem się zanieczyszczeń do środka.

Sprawny i pewny sposób wykonania instalacji elektrycznych zarówno w domach jednorodzinnych jak i w mieszkaniach, jest spowodowany tym, że obudowy Easy9 są zintegrowane z aparaturą modułową Acti9 oraz K60, zachowując przy tym jakość gwarantowaną przez firmę Schneider Electric.

Poszukujesz idealnych rozwiązań do zakładów przemysłowych? Obudowy Easy9 w połączeniu z aparaturą modułową dają szereg możliwości na utworzenie najbardziej wymagających i niestandardowych rozdzielnic, które zapewnią standard najwyższej jakości oraz niezawodność działania.

                                                             

  

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera