Schneider Electric

Acti9 Active to system ochrony elektrycznej, który zapewnia kompleksowe zabezpieczenie urządzeń, obwodów i zasobów. Oprócz funkcji ochronnych Acti9 Active umożliwia także pomiar zużycia energii w zabezpieczanych obwodach oraz monitorowanie stanu instalacji elektrycznej. System Acti9 Active może działać samodzielnie lub być częścią większego systemu zarządzania budynkiem.

Główną funkcją monitorowania parametrów w instalacji elektrycznej, oferowaną przez Acti9 Active, jest wykrywanie anomalii i generowanie powiadomień. Na przykład, jeśli w obwodzie zostaną podłączone dodatkowe urządzenia, które powodują wzrost prądu upływu, system wygeneruje powiadomienie, zanim dojdzie do wyłączenia zasilania. System może również powiadamiać m.in. o braku napięcia, braku obciążenia, przekroczeniu określonych progów obciążenia i nadmiernym wzroście napięcia.

Acti9 Active zapewnia kompleksową ochronę również poprzez wykrywanie różnych rodzajów uszkodzeń. System wygeneruje powiadomienie np. w przypadku powstania łuku elektrycznego. Chroni również przed uszkodzeniami wynikającymi z braku ciągłości przewodu neutralnego (wzrost napięcia na zasilanych urządzeniach).

W aparacie Acti9 Active o szerokości 36 mm uzyskano funkcjonalność czterech urządzeń zabezpieczających oraz urządzenia pomiarowego, zapewniając niespotykaną oszczędność miejsca w rozdzielnicy.

Seria Acti9 Active przewidziana jest do zastosowania przede wszystkim w obiektach komercyjnych, do realizacji kompletnej ochrony wybranych obwodów wymagających monitorowania ich stanu 24/7 oraz do monitorowania zużycia energii.

Dzięki wbudowanej łączności, po sparowaniu z bramkami Panel Server mogą być zintegrowane z zewnętrznym systemem zarządzania budynkiem, przekazując informacje diagnostyczne:

- wartość prądu, napięcia, mocy, energii,

- stan aparatu (zamknięty, otwarty, wyzwolony),

- pre-alarmy dotyczące wzrostu napięcia, prądu czy prądu upływu,

- termin ostatniego testowania wyłącznika różnicowoprądowego.

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera