Hurtownia elektryczna

Hurtownia elektryczna Libra to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, którego historia rozpoczyna się w 1984 roku. Początkowo firma zajmowała się wykonawstwem instalacji elektrycznych i pomiarami ochronnymi, jednak już w 1990 roku rozszerzyła swój profil działalności na handel hurtowy artykułami elektroinstalacyjnymi. Dzięki ciągłemu rozwojowi i poszerzaniu asortymentu, Libra stała się jednym z czołowych dystrybutorów w branży elektrotechnicznej w Polsce.

Obecnie Libra oferuje szeroki asortyment towarów od liczących się producentów polskich i światowych. Firma posiada 13 oddziałów w kraju, rozmieszczonych w następujących miastach: Bielsko-Biała, Busko-Zdrój, Chorzów, Kraków, Mikołów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Rzeszów, Tarnowskie Góry, Wieluń, Wodzisław Śląski. Dzięki temu Libra jest w stanie zapewnić swoim klientom szybki dostęp do produktów z magazynów hurtowni znajdujących się w pobliżu ich miejsca zamieszkania lub działalności.

Libra wykorzystuje nowoczesne technologie, oferując swoim klientom możliwość składania zamówień i zapytań ofertowych przez funkcjonującą witrynę internetową B2B. Dzięki wdrożonemu programowi ERP XL oraz WMS, firma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę swoich klientów.

Libra jest członkiem elitarnej grupy FEGIME Polska, która z kolei jest członkiem ogólnoeuropejskiej grupy FEGIME. Regularne uczestnictwo w europejskich kongresach FEGIME pozwala na ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług i produktów. Poprzez tę współpracę firma ma dostęp do najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych, co pozwala na oferowanie swoim klientom najwyższej jakości produktów i usług.

Firma Libra oferuje również swoim klientom profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów do konkretnych zastosowań. Wszystko to po to aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze rozwiązania oraz najwyższy poziom obsługi.

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz szerokiemu asortymentowi produktów, Libra jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma stale się rozwija i poszerza swoją działalność, aby móc jeszcze lepiej spełniać potrzeby swoich klientów.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Sprostamy najtrudniejszym wyzwaniom.

LIBRA Sp. z o.o.
NIP: 734-29-23-421
REGON: 492823571
KRS: 0000125292
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 4 525 000,00

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera