Hurtownia elektryczna

Historia przedsiębiorstwa Libra zaczyna się w roku 1984. Wtedy to powstała firma zajmująca się wykonawstwem instalacji elektrycznych i pomiarami ochronnymi instalacji niskiego i średniego napięcia. W 1990 roku rozszerzono profil działalności przedsiębiorstwa na handel hurtowy artykułami elektroinstalacyjnymi. Firma prowadzona przez Jacka, Stanisława i Tomasza Skoczylasów otrzymała nazwę „Libra".

 

Libra to bardzo szeroki asortyment towarów wszystkich liczących się
producentów polskich i światowych.

W chwili obecnej:

LIBRA rozbudowuje sieć placówek poszerzając tym samym obszar na którym oferuje swoje usługi. Firma LIBRA posiada 11 oddziałów - Bielsko-Biała, Chorzów, Kraków, Mikołów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Rzeszów, Tarnowskie Góry, Wieluń. Firma posiada 3 sklepy internetowe:

   www.zoolamp.pl
   www.strefaledowa.pl
   www.strefaautomatyki.pl


LIBRA oferuje nowe formy kontaktu, handlu i doradztwa wykorzystując nowe technologie poprzez funkcjonującą witrynę internetową która stwarza klientom możliwość składania zamówień oraz zapytań ofertowych oraz poprzez kompleksowy program typu ERP XL który został wdrożony na przełomie 2012/2013 roku.

Firma regularnie uczestniczy w europejskich kongresach FEGIME.

W celu zapewnienia najlepszych możliwości dalszego rozwoju Libra została w 2004 roku członkiem elitarnej grupy „FEGIME Polska", która z kolei jest członkiem ogólnoeuropejskiej grupy „FEGIME".


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Sprostamy najtrudniejszym wyzwaniom.

LIBRA Sp. z o.o.
NIP: 734-29-23-421
REGON: 492823571
KRS: 0000125292
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 4 525 000,00

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera