Schneider Electric

Radio DAB+ Bluetooth

Radio DAB+ Bluetooth jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących słuchać muzyki, które nie mają przestrzeni na zakup dobrego głośnika. Podtynkowy montaż sprawia, że radyjko nie zajmuje zbędnego miejsca.  
 
Radio DAB+ Bluetooth to urządzenie, które łączy w sobie technologię cyfrowego radia (DAB+) oraz bezprzewodowego połączenia poprzez Bluetooth. Skrót "DAB+" to "Digital Audio Broadcasting Plus", co w oznacza cyfrowe nadawanie dźwięku.  
 
Gwarantuje ono lepszą jakość dźwięku, większy dostęp do różnorodnych stacji radiowych oraz wyświetlania informacji, takich jak tytuły piosenek czy krótkie komunikaty na ekranie radia. Zapamiętuje aż do 20 ulubionych stacji DAB+ oraz FM. Radio obsługuje sygnały w zakresie DAB/DAB+ od 174.928 do 239.200 MHz, a w przypadku częstotliwości VHF, wartości te wynoszą 87,5 - 108 MHz. 
 
 
 
Co więcej funkcja Bluetooth pozwala na bezprzewodowe połączenie się z radiem za pośrednictwem urządzeń takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Umożliwia ona puszczenie ulubionej muzyki, podcastów czy audiobooków bezpośrednio z urządzeń przenośnych. 
 
Radio dostarczane jest w komplecie razem z jednym głośnikiem, istnieje również opcja podłączenia go do dodatkowego głośnika. Radio DAB+ Bluetooth kompatybilne jest z dwoma seriami osprzętu Schneider Electric- Merten i Sedna Design&Elements. Dzięki szerokiej ofercie tych dwóch serii możesz mieć pewność, że dobierzesz obudowę do radia, która doskonale dopasuje się do Twojego wnętrza. 
 
 
 
 
Ponadto radio zużywa minimalną ilość energii - maksymalnie 6W podczas odtwarzania muzyki oraz mniej niż 0,5W w trybie spoczynku. Ochrona na poziomie IP20 gwarantuje bezpieczeństwo urządzenia przed pyłem oraz drobnymi zanieczyszczeniami.  
 
Na radiu możesz również ustawić 2 budziki, aby łatwiej się wstawało przy dźwiękach ulubionej muzyki.  
 
Radio podtynkowe DAB+ Bluetooth będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią mieć włączoną muzykę przez cały dzień, jak i dla osób, które chcą posłuchać wiadomości lub zrelaksować się wieczorem ze swoją ulubioną playlistą! 
x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera