Schneider Electric

Nowość w Schneider Electric !

Gniazdo podwójne z serii Asfora.

 

Firma Schneider Electric z przyjemnością informuje, że Seria Asfora została rozszerzona o nowe gniazdo podwójne do systemu ramkowego.

 

 

Nowe gniazdo podwójne z serii Asfora jest współczesnym rozwiązaniem pozwalającym na dwukrotne zwiększenie ilości gniazd zasilających w naszych domach.

 

 

Podwójne gniazdo Asfora do systemu ramkowego, instalowane jest w tej samej puszce co tradycyjne gniazdko pojedyncze. Jest proste, szybkie w montażu, estetyczne i w przystępnej cenie. Musimy jedynie pamiętać, aby jego maksymalne obciążenie nie przekroczyło 16A, czyli dokładnie tyle ile miało wcześniej wymontowane gniazdko pojedyncze.

 

 

Dostępne w kolorach:

biały, kremowy, aluminiowy, stalowy, brązowy i antracytowy

 

 

 

W dobie coraz większej ilości urządzeń elektrycznych, które nas otaczają, spotykamy się z problemem wynikającym z nieprzystosowania instalacji elektrycznych. Podczas projektowania instalacji elektrycznych sprzed kilkunastu laty, nie uwzględniono tak dużej ilości gniazd elektrycznych. Obecnie w naszych kuchniach pojawiły się kuchenki mikrofalowe, obok których postawiliśmy toster i ekspres do kawy, wielofunkcyjny robot kuchenny oraz sokowirówkę. Wysłużony telewizor został wymieniony na znacznie większy z płaskim ekranem, połączony z zestawem audio oraz odtwarzaczem płyt DVD czy Blue-ray, a przy lampkach nocnych, ładuje się po całym dniu pracy nasz telefon komórkowy oraz tablet.

 

 

Gniazdo podwójne Asfora posiada solidną obudowę chroniącą przed dostępem do elementów pod napięciem oraz trwałe zaciski śrubowe umieszczone w jednej linii obok siebie, umożliwiając dokładniejsze ułożenie przewodów. Dzięki temu, nie prężą się podczas mocowania gniazda w puszce, co pozwala przeprowadzić jego montaż w znacznie szybszy i prostszy sposób. Zewnętrzna część, wykonana z tworzywa o zwiększonej odporności na promienie UV,  nie odbarwia się z upływem lat, nadając gniazdu elegancki wygląd, wpisujący się w estetykę serii Asfora.

 

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera