Schneider Electric

Odkryj mały detal w wielkim stylu z Sedną Design & Elements!

Poznaj nowość od Schneider Electric - zupełnie nowa seria osprzętu Sedna Design & Elements udowodni Ci, że cechy takie jak szeroka gama funkcjonalności i  unikalny design mogą iść ze sobą w parze, dodatkowo oferując przystępną cenę i łatwy montaż. 

Nieograniczone możliwości

Poznaj gamę osprzętu, która oferuje Ci blisko 100 kombinacji kolorystycznych i wybierz swoją ulubioną! Nie musisz martwić się o zakres dostępnych funkcjonalności - Nowa Sedna daje Ci możliwość łączenia ramek i mechanizmów w dowolny sposób, pomiędzy liniami Design i Elements, niezależnie od wybranego wykończenia. Seria Sedna Design & Elements gwarantuje najwyższą jakość wykonania – zobacz, jak przebiega jej produkcja w fabryce Elda w Szczecinku!

 Seria oferuje wiele udogodnień wpływających na ergonomię oraz szybkość montażu. Uniwersalne ramki dostępne w wariantach od jedno- do pięciokrotnych umożliwiają zarówno montaż poziomy, jak i pionowy, a także dodatkowe zamontowanie osprzętu o stopniu ochrony IP44. Nie trzeba już pamiętać o doborze niezbędnych akcesoriów poprawiających ochronę  przed  wnikaniem  wody lub zakupie dedykowanych ramek!

 

 Wszystkie niezbędne elementy są dostarczane  wraz  z osprzętem pod jednym numerem katalogowym a ich montaż odbywa się w standardowej ramce. Czy  przy  instalacji  gniazd  lub  łączników  borykałeś  się  kiedykolwiek  z  odstającą  lub  źle zamontowaną puszką? Czy nałożenie ramki było przez to utrudnione, a klawisz klinował się? Być może między ścianą a ramką pozostawała widoczna szczelina? Dzięki specjalnie zaprojektowanym ramkom serii Design & Elements oraz 8-punktowemu systemowi montażowemu, te problemy odejdą  w  zapomnienie. 

 

Powiększone  otwory  na  wkręty, ramki  montażowe z zakładkami ułatwiającymi pozycjonowanie mechanizmów obok siebie, niewielkie wymiary korpusów bez trudu mieszczących się w każdej puszce instalacyjnej czy też bardzo dobrej jakości zaciski bezśrubowe zapewniające pewność podłączenia, to tylko niektóre z oferowanych udogodnień - niewielkie detale znacząco wpłyną na komfort i wysoką jakość montażu.

 

 

Łączniki i gniazda, systemy sterowania roletami, termostaty, gniazda USB… Nowa Sedna oferuje wszystkie nowoczesne funkcje, których potrzebujesz, aby zaspokoić swoje oczekiwania oraz zapewnić wygodę domownikom w każdym wieku. Z serią Sedna Design & Elements zadbasz o kontrolę oświetlenia, podłączysz wszelkiego rodzaju multimedia i zasilisz wszystkie potrzebne urządzenia, które wpłyną na twój codzienny komfort!

 

 Instalacja

Zaoszczędź czas i uzyskaj doskonałe wykończenie!

Nowa seria Sedna Design & Elements wykracza poza doskonałą ergonomię, łatwość instalacji i użytkowania, niezawodność i jakość wykończenia. Została zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach i posiada takie funkcjonalności jak:

• ramki uniwersalne od pojedynczych do pięciokrotnych, które mogą być instalowane pionowo lub poziomo,

• wszystkie ramki Sedna Design i Sedna Elements mogą być instalowane w standardowych aplikacjach IP20, jak również tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody i wilgoci (IP44),

• ramki są montowane z użyciem 8-punktowego systemu zatrzaskowego, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do ściany,

• zachodzące na siebie ramki montażowe, które zapewniają idealne dopasowanie mechanizmów w przypadku instalowania ich w ramkach wielokrotnych. Powyższe funkcjonalności, w połączeniu z najwyższą jakością produkcji i materiałów, bardzo szybko uczynią Sednę Design & Elements najlepszym wyborem do całego projektu instalacji elektrycznej.

Poznaj wszystkie niezwykłe funkcjonalności i warianty kolorystyczne serii Sedna Design & Elements -  POBIERZ KATALOGi

Już dziś odkryj mały detal w wielkim stylu z Sedną Design & Elements!

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera