LED-POL

FILAMENTY. PIĘKNE SPOJRZENIE NA OŚWIETLENIE LED.

Czy zachwycający wygląd może iść w parze z nowoczesną technologią LED? Jasne, że tak! Filamenty spiralne GOLDIE są tego najlepszym przykładem. Oto sześć powodów, dla których warto sięgnąć po najnowszą linię lamp LED-POL.

Po pierwsze: stylowy wygląd. Bursztynowe klosze o dekoracyjnym kształcie już same w sobie stanowią ozdobę wnętrza, ale ich urodę podkreślą także modne, transparentne oprawy w loftowym stylu.

Po drugie: nowoczesna technologia produkcji. Fosfor i silikon - to zestawienie właśnie tych dwóch komponentów pozwala na elastyczne uformowanie luminoforu w oryginalny, spiralny kształt.

Po trzecie: oszczędność energii. Klasyczny i dekoracyjny wygląd nie oznacza rezygnacji z zalet oświetlenia LED. Przeciwnie - zastosowanie GOLDIE pozwala na oszczędność energii aż do 81% w porównaniu do klasycznych żarówek.

Po czwarte: szeroki kąt świecenia. Aż do 360 stopni - taki kąt świecenia umożliwia równomierne oświetlenie każdego pomieszczenia, zwłaszcza jeśli filamenty zostaną zamontowane w oprawie z miejscem na kilka źródeł światła.

Po piąte: przyjazna barwa światła. GOLDIE to miękkie, ciepłe światło o odprężającej temperaturze barwowej. To właśnie ona sprawia, że pomieszczenia oświetlone filamentami sprzyjają relaksowi.

Po szóste: najlepsze tam, gdzie liczy się nastrój. GOLDIE nie mają sobie równych w tworzeniu przyjemnej, nastrojowej atmosfery, dlatego idealnie sprawdzą się w klubach, restauracjach, kawiarniach, pubach, a także w domowym zaciszu. 


 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera