LED-POL

 

Stylowa oprawa ze zintegrowanym źródłem światła LED to sposób nie tylko na oszczędności, ale także na modny, elegancki charakter biurowej przestrzeni. Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie doda wnętrzu oryginalnego klimatu, podniesie jego funkcjonalność i komfort użytkowania, a przy okazji zmniejszy koszty poboru energii elektrycznej. Produkt, który sprosta tym wszystkim oczekiwaniom, to nasza nowość – oprawa RAGGIO.

 

 RAGGIO – jedna oprawa, wiele możliwości

 Oprawa RAGGIO przystosowana jest do montażu liniowego - do 20 opraw w linii. Ogromny potencjał dekoracyjny otwiera także możliwość łączenia oprawy w geometryczne bryły. Możemy dzięki temu dowolnie manewrować rozmieszczeniem oświetlenia w pomieszczeniu, tworząc niepowtarzalny design wnętrza. Oprawę RAGGIO wyróżnia solidna, aluminiowa obudowa w srebrnym kolorze. Ten model można zamówić jednak także w wersji białej bądź czarnej. To pozwoli nam dopasować ją do różnych aranżacji i kolorystyki wnętrz.

 

 RAGGIO – nie tylko do biura

 RAGGIO sprawdzi się jednak nie tylko w przestrzeni biurowej. Jej funkcjonalność docenimy projektując także oświetlenie powierzchni sklepowych. Doskonale sprawdzi się także jako główne źródło światła na salach konferencyjnych czy lobby. Nowoczesny design oprawy sprawia, że pięknie udekoruje ona wnętrza hotelowe – od modnej hotelowej restauracji aż po recepcję. W komercyjnych wnętrzach docenimy jednak nie tylko estetykę oprawy, ale także energooszczędność technologii LED. RAGGIO to bowiem wydajna oprawa ze zintegrowanym źródłem światła LED.

 

 RAGGIO – wydajne oświetlenie LED

 Jednym z atutów RAGGIO jest zastosowanie wydajnych diod OSRAM. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów zapewnia nie tylko wysoką jakość emitowanego światła, ale także trwałość oprawy. Znamionowy okres trwałości użytkowej to 50 000h. Oprócz oszczędności wynikającej z niższego poboru energii minimalizujemy więc także koszty eksploatacyjne. Na korzyść przemawia tu także wysoki współczynnik mocy PF>0,95, który świadczy o maksymalnym wykorzystaniu energii pobranej. Na uwagę zasługuje też niski współczynnik olśnienia UGR<16 i brak efektu migotania. Oprawa sprzedawana jest z zasilaczem BOKE w zestawie. Decydując się na ten produkt decydujemy się na trwałość, wydajność i wysoką jakość ubraną w modny design. Wszystko to czyni z oprawy RAGGIO oprawę klasy premium.

 

 

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera