LED-POL

NOWOŚĆ. DIODO MOBILE.

Niezwykle poręczny halogen przenośny ORO-DIODO-MOBILE cechuje się solidnym wykonaniem, prostą obsługą, technologią LED i funkcjonalnością.

Jest to naświetlacz typowo garażowy i warsztatowy, używany w miejscach, gdzie nie potrzeba stałego oświetlenia, tylko oświetlenie chwile/z doskoku, które można obrócić i skupić na danym elemencie. Produkt również może być wykorzystany podczas remontów, kiedy nie ma jeszcze stałego oświetlenia lub trzeba doświetlić jakiś punkt.

Halogen możemy trzymać w ręku za rączkę oplecioną miękką gąbką, postawić na stabilnym stojaku zapobiegającym przewróceniu się, na którym możemy ustawić kierunek świecenia oraz obracać.

Halogeny ORO-DIODO-MOBILE są zabezpieczone od wilgoci IP65, więc można go montować i używać na zewnątrz.

ORO-DIODO-MOBILE oferowany jest w dwóch mocach (30 W i 50W) i zimnej barwie światła. Modele mają dwustopniową regulację kierunku świecenia i przewód z wtyczką EU ma 1,5m długości.

 

 

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera