LED-POL

LED-POL

Jesteśmy polską firmą z piętnastoletnim doświadczeniem na rynku oświetlenia LED.

Koncentrujemy się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku. Bazą naszej oferty są innowacyjne, energooszczędne i ekologiczne źródła światła LED. Jest to zróżnicowana gama produktów przeznaczonych do oświetlenia podstawowego, dodatkowego oraz dekoracyjnego, dostępna w różnej temperaturze barwowej, odmiennej kolorystyce, a także wartości lumenów. Nasza oferta obejmuje także oprawy architektoniczne i zewnętrzne, taśmy LED i akcesoria oraz szeroką gamę osprzętu elektroinstalacyjnego.

Jesteśmy obecni na rynku od roku 2006. W ciągu kilkunastu lat działalności z niewielkiej firmy o lokalnym zasięgu, LED-POL stał się przedsiębiorstwem działającym na terenie nie tylko całej Polski, ale i poza jej granicami  -  nasze produkty cieszą się zaufaniem Klientów tak na rynku krajowym jak i w Europie Środkowej i Południowej.

Dbałość o jakość produktów , rzetelność  i szacunek wobec naszych Klientów oraz umiejętność dostosowania oferty do zmieniających się potrzeb rynku to priorytety, na których budujemy dalszą wizję dynamicznego rozwoju naszej firmy.  

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz You Tube, gdzie znajdą Państwo najświeższe informacje o naszej firmie i ofercie. 

 

 

OFERTA

 

 

Zachęcamy do pobrania naszego katalogu z pełną ofertą produktową oraz broszur tematycznych.

Materiały do pobrania

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera