EATON

 

Długotrwałe i niezawodne działanie paneli słonecznych

Panele fotowoltaiczne znajdują się najczęściej w trudno dostępnych miejscach, takich jak dachy budynków czy odległe farmy słoneczne. Takie warunki utrudniają dokonywanie przeglądów lub napraw, dlatego bardzo ważna jest niezawodność wszystkich elementów elektrycznych.

W ofercie Eaton znajduje się szeroki wybór komponentów potrzebnych do bezpiecznego i nieprzerwanego działania instalacji fotowoltaicznych. Urządzenia te zaprojektowano z myślą zarówno o domach oraz budynkach mieszkalnych, jak i zastosowaniach komercyjnych. 

Są to między innymi:

·         rozdzielnice,

·         ograniczniki przepięć,

·         wyłączniki nadprądowe DC,

·         bezpieczniki i podstawy bezpiecznikowe,

·       wyłączniki bezpieczeństwa i rozłączniki izolacyjne.

Produkty te są zgodne z aktualnymi standardami bezpieczeństwa oraz spełniają normy międzynarodowe, takie jak IEC, UL oraz ISO.

 Zapoznaj się z urządzeniami Eaton dla instalacji fotowoltaicznych oraz z ich specyfikacją - Pobierz broszurę

 

Zakres komponentów fotowoltaicznych

Decydując się na nasze rozwiązania otrzymujesz dostęp do kompletnej oferty urządzeń, od rozdzielnic montowanych na zewnątrz budynków po wkładki cylindryczne gPV. Produkty te pozwalają kompleksowo zabezpieczyć instalacje fotowoltaiczne klientów i zagwarantować ich sprawne działanie.

 

 

 Poznaj produkty marki Eaton

ZABEZPIECZENIE ZWARCIOWE

Wkładki cylindryczne gPV

ROZŁĄCZENIE IZOLACYJNE DC

Rozłączniki izolacyjne P-SOL/SOL

OCHRONA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA

Ograniczniki przepięć serii SPPVT2/12

 

Zapraszamy do skorzystania z nowopowstałej Strefy Projektanta.

 

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera