SONEL

NOWY MIERNIK REZYSTANCJI UZIEMIENIA MRU-10 SONEL

Przedstawiamy najnowsz miernik rezystancji uziemienia MRU-10

MRU-10 jest to prosty miernik, umożliwiający pomiar uziemień metodą techniczną oraz pomiar rezystancji uziemienia metodą dwubiegunową. Przyrząd cechuje łatwość obsługi, wysoka odporność na zakłócenia oraz duża dokładność.

MRU-10 jest łatwy w obsłudze miernikiem przeznaczonym do pomiarów rezystancji uziemienia. Jest to podstawowe urządzenie pozwalające na sprawdzenie jakości układu uziemiającego na podstawie otrzymanego wyniku pomiaru. Ergonomiczny kształt, wytrzymała i zwarta obudowa wraz z dużym i czytelnym wyświetlaczem czynią te urządzenie idealnym rozwiązaniem do zastosowania w terenie i większości środowisk pracy. Urządzenie wyróżnia się prostotą działania i intuicyjną obsługą. Jest to najlepszy wybór dla wykonawców prac elektroinstalacyjnych, techników i specjalistów zajmujących się pomiarami uziemień.


 

 

             

 

Pozwala na wykonywanie pomiarów:

  • metodą trójbiegunowego spadku potencjału 3P
  • metodą dwubiegunowego pomiaru rezystancji uziemienia 2P

Dodatkowo urządzenie pozwala na:

  • pomiar rezystancji elektrod pomocniczych RS i RH
  • pomiar napięcia zakłócającego,
  • pomiar w obecności napięć zakłócających w sieciach z częstotliwością 50 Hz i 60 Hz,
  • wybór maksymalnego napięcia pomiarowego (25 V i 50 V),
  • wskazywanie stanu akumulatorów

Materiały do pobrania

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera