Emiter Sp. z o.o.

                                                                                 

Stacje ładowania EV marki Solplanet, czyli odpowiedź firmy AISWEI na dynamiczny rozwój rynku elektromobilności

Coraz bardziej na popularności zyskują samochody elektryczne, nic więc dziwnego, że wzrasta również popyt na przydomowe stacje ładowania, ponieważ najczęściej te w zestawie z samochodem nie gwarantują satysfakcjonujących czasów ładowania pojazdu.

Jako, że instalacje fotowoltaiczne w ostatnim czasie stają się niemal powszechne, producenci tych systemów proponują również rozwiązania dla użytkowników pojazdów elektrycznych. Nie inaczej jest tym razem, znany na rynku PV producent niezawodnych falowników Solplanet zaprezentował premierowo swoją stację ładowania AC, która pojawi się w sprzedaży już w tym tygodniu.

O URZĄDZENIU

Producent w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, zarówno domowych jak i firm, przedstawił pełny zakres mocy 7,4 kW – rozwiązanie jednofazowe oraz 11 i 22 kW – rozwiązania trójfazowe. Każda z nich z pełną możliwością regulacji mocy, w trzech wersjach wyposażenia – podstawowa, z dostępem RFID, oraz wyposażona w komunikację wi-fi wraz z dostępem RFID. Ponadto każdy z wymienionych modeli występuje z gniazdem lub 5-metrowym przewodem z wtykiem typu 2.

 

MOŻLIWOŚCI

Na przykładzie stacji ładowania w wersji z wi-fi oraz kartą RFID funkcji mamy naprawdę wiele. Pełna regulacja mocy wyjściowej - każdą stację możemy dowolnie ograniczyć prądowo, jeżeli wartość przyłącza nie pozwala na korzystanie z jej mocy znamionowej, możliwość autoryzacji użytkowników poprzez dołączone karty RFID, bez ograniczeń lub z przypisaniem konkretnej wartości energii do wykorzystania, możliwość rezerwacji stacji na konkretną godzinę za pomocą aplikacji, ponadto pełny monitoring poszczególnych użytkowników oraz zbiorczo całego urządzenia w przejrzystej formie w postaci wykresów i danych liczbowych. Poza szerokimi możliwościami aplikacji, ładowarka została wyposażona w wyświetlacz, na którym użytkownik może sprawdzić aktualne podstawowe parametry pracy.

 

DOSTĘPNOŚĆ

Stacje ładowania wraz z dedykowanym słupkiem montażowym systemu Neosys dostępne są w firmie Emiter sp. z o.o. 

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez platformę B2B:

https://b2b.emiter.net.pl/

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera