ABB

Podtynkowe obudowy instalacyjne UK600 firmy ABB

Podtynkowe obudowy instalacyjne UK600 firmy ABB pozwalają zaoszczędzić do 10 procent czasu instalacji przy dwukrotnie większej przestrzeni na okablowanie.

 

Seria UK600 oferuje nowe możliwości w zakresie zastosowania, dostosowania do potrzeb montażowych i konstrukcji. Oferta produktu obejmuje 3 rodzaje obudów – standardową dla aparatury modułowej, multimedialną dla routerów LAN i innych oraz obudowę kombi stanowiącą kombinację dwóch pierwszych rodzajów. Seria jest przeznaczona przede wszystkim do zastosowań mieszkaniowo-komercyjnych. Dzięki opcjom dostosowania do indywidualnych potrzeb istnieje możliwość przekształcenia tego rozwiązania w atrakcyjny element wystroju domu.

    

Jak będą wyglądać drzwi? Od indywidualnej stylizacji – drzwiczki z wbudowanym lustrem, czy zdjęciem z podróży. Możliwości jest bardzo dużo. serwis prasowy ABB

Przestrzeń otwarta na instalacyjne pomysły

Seria UK600 oferuje szereg możliwości stylizacji drzwi, aby zapewnić dopasowanie urządzenia do wystroju pomieszczenia np. możemy tak zaprojektować rozdzielnice, że będzie stanowiła integralną część wnętrza. Można zamówić drzwiczki z wbudowanym lustrem lub wykorzystać je jako tablicę korkową. Istnieje również możliwość wstawienia zdjęcia całej rodziny lub zamówienia obudowy z podświetleniem LED. Oprócz możliwości designerskich dostępną są również drzwiczki do szafki multimedialnej, które wykonane są z blachy malowanej proszkowo. Tutaj mamy do wyboru dwie wersje: jedna odznacza się otworami wentylacyjnymi, a druga posiada plastikowy wkład przeznaczony dla routerów LAN.

W ofercie ABB można znaleźć obudowę kombi UK600, która stanowi połączenie obudowy standardowej i multimedialnej.
Elastyczna przegroda między dwiema częściami oddziela różne poziomy napięcia i integruje gniazda obracające się pod kątem do 90°. serwis prasowy ABB

 

Najlepsze w swojej klasie rozwiązania projektowe i jakościowe 

UK600 posiadają różne funkcje i cechy, takie jak montaż na zatrzask, innowacyjny system prowadzenia kabli i trzykrotne gniazda obrotowe do 120 stopni. Mają standardową obudowę rozdzielczą do 63 A od jednego do pięciu rzędów, przeprojektowane rozwiązanie multimedialne od dwóch do pięciu rzędów oraz innowacyjną obudowę kombi, która łączy te dwa elementy. Różne funkcje serii UK600 zapewniają ulepszoną instalację w inteligentnych budynkach.

Więcej informacji o UK600

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera