Zapewnij sobie bezpieczeństwo pracy i łatwość montażu dzięki SIMBLOCK
Złączki gwintowe STB umożliwiają połączenie przewodów o przekrojach od 6 - 300 mm2. Przeznaczone są do przewodów aluminiowych i miedzianych. Produkt charakteryzuje doskonała ergonomia i łatwość obsługi. Cechą wyróżniająca złączki SIMBLOCK jest pewność połączenia. Wkręty na klucz imbusowy wyposażone w drobnozwojny gwint pozwalają na zwiększenie siły docisku. W złączkach STB95, STB185, STB300 zastosowano dodatkowe złącze pomiarowe, które umożliwia kontrolę nad stanem połączenia przewodów oraz monitoringu instalacji.
Dedykowanym akcesorium są osłony przeciwpyłowe z miejscem na umieszczenie oznaczenia (nazwa handlowa osłon: OSTB50, OSTB95, OSTB185, OSTB300). Osłony od OSTB95 wzwyż posiadają otwór umożliwiający dojście do dodatkowego do złącza pomiarowego.
Złączki znajdują zastosowanie w takich obszarach jak budowa maszyn, zakłady produkcyjne, rozdzielnice, elektrownie wiatrowe, technologie solarne, automatyka procesów produkcyjnych i wiele innych.
Pełna oferta złączek STB wraz z parametrami: https://www.simet.com.pl/pl/kategorie-produktow/uniwersalne-zlaczki-gwintowe-do-przewodow-al-cu-162
Zalety złączek gwintowych STB:
Bloki SUB umożliwiają połączenie przewodów o przekrojach od 2,5 mm2 do 185 mm2. Przeznaczone są do przewodów aluminiowych i miedzianych. Przezroczysta osłona pozwala na kontrolę poprawnego podłączenia przewodów. Obudowa chroni instalatora przed przypadkowym dotknięciem palcem części czynnych. Atutem jest rdzeń wykonany z mosiądzu przystosowany do pracy o napięciu 1000 V AC / 1500 V DC
Bloki znajdują zastosowanie w takich obszarach jak budowa maszyn, zakłady produkcyjne, rozdzielnice, elektrownie wiatrowe, technologie solarne, automatyka procesów produkcyjnych.
Pełna oferta bloków SUB wraz z parametrami https://www.simet.com.pl/pl/lista-produktow/bloki-rozdzielcze-uniwersalne-sub-simblock-193
Zalety bloków rozdzielczych uniwersalnych SUB:
Bloki SCB umożliwiają połączenie przewodów od 2,5 mm2 do 70 mm2. . Przeznaczone są do przewodów aluminiowych i miedzianych. Obudowa chroni instalatora przed przypadkowym dotknięciem palcem części czynnych. Cechą znamienną produktu jest szerokość, wynosi ona w przypadku SCB25 zaledwie 17,8 mm, co przekłada się na oszczędność miejsca w szafach przyłączeniowych i rozdzielnicach i możliwość zamocowania większej ilości bloków.
Bloki SCB mają zastosowanie w takich obszarach jak budowa maszyn, zakłady produkcyjne, automatyka, rozdzielnice, elektrownie wiatrowe, technologie solarne, elektromobilność.
Pełna oferta bloków SCB wraz z parametrami https://www.simet.com.pl/pl/lista-produktow/bloki-rozdzielcze-odgalezne-scb-simblock-al-cu--191
Zalety bloków rozdzielczych odgałęźnych SCB:
.
Bloki SDB umożliwiają połączenie przewodów w przekrojach od 2,5 mm2 do 70 mm2. Przeznaczone są do różnorodnych okrągłych i sektorowych przewodów litych, wielożyłowych lub elastycznych, wykonanych z miedzi lub aluminium. Obudowa chroni instalatora przed przypadkowym dotknięciem palcem części czynnych. SDB100 można montować zarówno w poziomie jak i pionie, a boczne zaczepy umożliwiają układanie w dowolne sekcje. SDB200 przystosowany jest do pracy o napięciu 1000 V AC / 1500 V DC.
Mają zastosowanie w takich obszarach jak budowa maszyn, zakłady produkcyjne, rozdzielnice, elektrownie wiatrowe, technologie solarne, automatyka procesów produkcyjnych.
Pełna oferta bloków SDB wraz z parametrami https://www.simet.com.pl/pl/lista-produktow/bloki-rozdzielcze-dystrybucyjne-sdb-simblock-al-cu--192
Zalety bloków rozdzielczych odgałęźnych SDB:
Zaciski izolowane SBB są wykonane z materiału nierdzewnego. Wyróżnia je możliwość zainstalowania na szynie prądowej z przyłączeniem do niego dwóch przewodów naraz. Atutem jest również bezproblemowy oraz szybki montaż. Obudowa zabezpiecza instalatora przez dotknięciem części znajdującej się pod napięciem. Możliwość zamocowania na szynie zbiorczej Cu min. 10 mm, o wysokosci 3-10mm.
Pełna oferta zacisków izolowanych SBB wraz z parametrami https://www.simet.com.pl/pl/lista-produktow/zaciski-na-szyny-miedziane-155