Konfigurator osprzętu w aplikacji mobilnej Kontakt-Simon.

Konfigurator osprzętu to jedna z opcji wydanej niedawno, najnowszej wersji aplikacji mobilnej Kontakt-Simon (aplikacja działa na tabletach oraz smartfonach z systemem Android 4.0 lub nowszym). 

Dzięki konfiguratorowi, można w łatwy sposób tworzyć listy pomieszczeń i przyporządkowywać do nich osprzęt Producenta. 

Cały proces rozpoczyna utworzenie głównego obiektu (np. Dom). W nim stworzymy pomieszczenia dla których konfigurowany będzie osprzęt. Ilość tworzonych obiektów i pomieszczeń jest praktycznie nieograniczona. 

Obiekty tworzy się dotykając ikonę + (widoczną w prawym dolnym rogu ekranu). Aby utworzyć pomieszczenie w obiekcie należy nacisnąć jego nazwę lub przycisk "Dodaj pomieszczenie". Nazwy obiektów lub pomieszczeń zmienia się korzystając z menu podręcznego oznaczonego trzema kropkami. W tym samym menu można szybko usunąć wybrane pomieszczenie lub cały obiekt.

Osprzęt dodaje się do pomieszczenia poprzez kliknięcie jego nazwy. Wybierając go, należy pamiętać o wskazaniu serii, która nas interesuje (do naszej dyspozycji producent oddał produkty Simon 54 Premium i Nature oraz Simon Basic Standard oraz Neos).

Kolejny krok to wskazanie ilości i wybór koloru produktów. Aplikacja podaje sugerowaną cenę wybranego produktu. Przycisk DODAJ dopisuje nasz wybór do wybranego pomieszczenia. 

Aplikacja generuje listę wybranego osprzętu do każdego z pomieszczeń. W każdej chwili można ją dowolnie modyfikować (np. klikając w produkt na liście można wybrać kolor i ilość produktów). Przycisk MODYFIKUJ zapisze wprowadzone zmiany.

Menu podręczne umożliwia przesłanie e-mailem gotowego zestawienia w formie tabeli.

 

 

Artykuły powiązane:

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera