09 września 2020

Czy wiesz jak najszybciej zaprojektować rozdzielnicę mieszkaniową?

   Odpowiedzią na to pytanie jest Hager Ready – Twój cyfrowy asystent. Hager Ready to aplikacja, dzięki której zaplanujesz instalację elektryczną w biurze, na budowie lub w jakimkolwiek innym miejscu. Dodatkowo wszystkie potrzebne informacje masz zawsze pod ręką. Wyposażenie rozdzielnicy, dokumentację klienta, a także podgląd do wszystkich projektów. Aplikacja Hager Ready jest gotowa na każde Twoje kliknięcie.

Co to jest Hager Ready?

To aplikacja, dzięki której możesz planować rozdział energii w budynkach mieszkalnych. Za pomocą mobilnych urządzeń tworzysz indywidualne projekty dla klientów niezależnie od tego czy planujesz instalację w nowym czy modernizowanym budynku. Aplikacja pozwala na pracę w domu, w biurze lub bezpośrednio na terenie budowy, bo pełną dokumentację masz zawsze pod ręką. Twoje projekty są przechowywane na bezpiecznym serwerze myHager. Wszyscy pracownicy mają dostęp do projektów, dlatego na bieżąco mogą aktualizować lub sprawdzać szczegóły każdego schematu.

 


Jak działa aplikacja?

Na początku pracy dostosowujesz aplikację do swoich potrzeb ustawiając wszystkie dogodne parametry. Określasz kierunek identyfikacji aparatury, kształt etykiety, język oraz uzupełniasz dane klienta – to ułatwi późniejsze wyszukiwanie i przygotowanie dokumentacji. Następnie konfigurujesz instalację wybierając ilość faz, rodzaj sieci, wielkość i typ urządzenia, przekrój przewodów, rodzaj budynku, itp. Masz możliwość skorzystania z manualnego lub automatycznego doboru wyłączników różnicowoprądowych RCCB. Tryb manualny pozwala na indywidualne zaprojektowanie rozdziału energii ze wskazanym przez Ciebie wyposażeniem. Aplikacja sprawdza jednak, czy Twój projekt jest zgodny ze standardem i obowiązującymi normami. Włączając tryb automatyczny pozwalasz, aby Twój cyfrowy asystent wybrał sam wszystkie zabezpieczenia.

 

Chcesz zerknąć do katalogu?

Nie ma problemu. Wystarczy, że klikniesz w ikonę katalogu, a będziesz miał dostęp do wszystkich urządzeń. Otwórz odpowiednią grupę produktów i dodaj ten, który Cię interesuje. Od razu możesz określić jego lokalizację. Opcja dodawania produktów jest dostępna zarówno w wersji manualnej, jak i automatycznej. W łatwy sposób możesz też przenosić aparaty w rozdzielnicy. Dzięki funkcji drug and drop przeciągasz je w odpowiednie miejsce, a niezakreskowane pola podpowiadają, gdzie możesz je umieścić.

Potrzebujesz więcej?

Aplikacja Hager Ready pozwala na tworzenie pełnej dokumentacji. Możesz wygenerować schemat rozdzielnicy, arkusz oznaczeń, zestawienie urządzeń oraz etykiety. Pliki z dokumentacją możesz wysłać pocztą elektroniczną lub wydrukować nawet bezpośrednio na terenie inwestycji. Aplikacja posiada też funkcję sterowania głosowego. Możesz opisywać obwody i wybierać potrzebne urządzenia. Hager Ready automatycznie wykrywa to, co mówisz. Gotowy projekt rozdzielnicy możesz zaprezentować w wersji 2D lub 3D.

 

 

 Android:  Os:
                  


Zainteresowany? - Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami!

Artykuły powiązane:

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera