Kontakt-Simon S.A.

KONTAKT-SIMON

W Kontakt-Simon produkujemy przede wszystkim osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Łączą one funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje także zdalnie sterowane łączniki, moduły świecące LED. Nowością są inteligentne rozwiązania pozwalające zarządzać domową elektroniką z dowolnego miejsca na świecie.

Wieloletnia obecność na rynku, a także zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników daje pewność wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i poza jego granicami, co potwierdzają liczne certyfikaty. Cieszymy się zaufaniem klientów w większości krajów Unii Europejskiej.

Jesteśmy pewni naszej pozycji na rynku i z odwagą patrzymy w przyszłość. Nie ustajemy przy tym w doskonaleniu procesów produkcyjnych i metod zarządzania, a przede wszystkim dązymy do rozbudowy oferty o innowacyjne rozwiązania opracowywane dzięki inwestycjom w badania i rozwój.

Kontakt-Simon należy do Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz jest jednym z założycieli Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu YouTube. Miłego oglądania!

 

NASZE SERIE
Osprzęt elektroinstalacyjny

Kliknij zdjęcie produktu. Poznaj jego kolorystykę, zalety serii, funkcjonalności i aranżacje. Na stronie pobierzesz rówineż katalog  produktu w formacie PDF. W e-katalogu dostępnym na stronie otrzymasz pełną specyfikację produktu oraz pobierzesz deklarację zgodności.

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera