KOELNER-POLSKA

Koelner Polska to krajowa spółka grupy Rawlplug, dostarczająca wysokiej jakości zamocowania budowlane, elementy złączne, narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia w 5 brandach: Rawlplug, Koelner, Modeco Expert, Modeco Garden i Home Tools. Koelner Polska oferuje rozwiązania zarówno dla inżynierów i projektantów, jak i profesjonalnych wykonawców czy majsterkowiczów.

Poznaj marki Grupy!

Rawlplug to jedyny na świecie dostawca produktów dla każdego sektora branży budowlanej. W portfolio firmy znajduje się 30 000 produktów w następujących kategoriach produktowych: kotwy wklejane, kotwy mechaniczne, zamocowania lekkie, zamocowania termoizolacji fasadowych i dachowych, akcesoria do elektronarzędzi, techniki montażu ręcznego i bezpośredniego, piany i uszczelniacze, system biernej ochrony przeciwpożarowej oraz wkręty. Każdy z produktów występuje w kilku lub nawet kilkudziesięciu wariantach, właściwych dla konkretnego rodzaju podłoża, wymogów aplikacji czy warunków montażu. Każdy występuje w ofercie ze specjalistycznymi akcesoriami, tworząc kompletny system. 

Siłę napędową grupy stanowi Rawlplug – marka o ponad 100-letniej tradycji. Jej niepodważalne doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań, jakim można zaufać oraz kompleksowa oferta oparta na innowacyjnych produktach, pakiecie nowoczesnych usług i specjalistycznych szkoleń, odpowiada potrzebom i wyzwaniom, przed jakimi stoi dziś współczesne budownictwo.

Produkty od Rawlplug tworzone są we własnych, jednych z najnowocześniejszych i zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w Europie, gdzie znajdują się również wyspecjalizowane i ciągle rozwijane ośrodki badawczo-rozwojowe. Dzięki wszechstronnej specjalizacji są one z jednej strony uniwersalne, a z drugiej dopasowanie do wymagań najbardziej specjalistycznych prac budowlanych. Mają nowoczesny design i wyjątkowe parametry techniczne. Są proste do zamontowania i bardzo trwałe w eksploatacji.

Strona internetowa marki: https://www.rawlplug.com/pl

 

 

 

Koelner to marka o bardzo silnej pozycji na rynkach Europy Środkowej, szczególnie w Polsce – miejscu, w którym powstała. Oferta marki Koelner obejmuje przede wszystkim: kotwy mechaniczne i wklejane, zamocowania lekkie, zamocowania samowiercące, wkręty, zamocowania termoizolacji fasadowych, piany i uszczelniacze, zamocowania izolacji dachów płaskich, złącza ciesielskie, a także wyroby z drutu, liny, łańcuchy i akcesoria.

Kompleksowa oferta zamocowań i elementów złącznych znajdujących zastosowanie na każdym etapie budowy pozwala marce Koelner cieszyć się pozycją niekwestionowanego lidera technik mocujących w tej części świata. Już od ponad 30 lat produkty Koelner cieszą się zaufaniem specjalistów z branży budowlanej w Europie Środkowej, Południowej i Wschodniej. Jednak Koelner to nie tylko sprawdzony produkt – od początku działalności firma stara się towarzyszyć swoim partnerom w wyzwaniach, które stawiają przed nimi kolejne projekty budowlane. Bliska współpraca z klientami,  wymiana doświadczeń i wspólne poszukiwanie rozwiązań odpowiadających potrzebom inwestorów, inżynierów, konstruktorów i wykonawców pozwala firmie wciąż się rozwijać, poszerzać asortyment i prezentować coraz szerszą ofertę.

 

 

Modeco Expert to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Ofertę stanowią podstawowe narzędzia ręczne, jak wkrętaki, czy szczypce, ale również najwyższej jakości narzędzia budowlane, mechaniczne i pomiarowe oraz akcesoria BHP. Narzędzia i elektronarzędzia Modeco Expert to sprzęt kierowany do rzemieślników i wymagających majsterkowiczów. To narzędzia dla każdego eksperta, zarówno w domu, jak i zakładzie rzemieślniczym, świadczącym wszelkiego rodzaju usługi.

Strona internetowa marki: https://www.modeco-expert.com/

 

 

Więcej informacji o markach i produktach oferowanych przez Kolener Polska znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.koelnerpolska.pl

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera