FiF Pabianice

Zaprojektuj własnoręcznie swoją aplikację mobilną

Nowa aplikacja mobilna umożliwia Ci indywidualny wybór ikon na panelach oraz ich wygląd i wielkość

Personalizacja aplikacji nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Sam proces tworzenia jest niezwykle intuicyjny. 
Odtąd każdy w Twoim domu może mieć skomponowaną przez siebie aplikację, uwzględniającą jego nawyki, upodobania i funkcje.

Wygląd aplikacji na telefonie, konfiguracja dostosowana do własnych potrzeb

Promienie słoneczne pod kontrolą

Rolety chronią Cię nie tylko przez intruzami, odpowiadają za Twój komfort  pełniąc przy tym również ważny element aranżacji wnętrz.

F&Home RADIO pozwala na sterowanie roletami oraz żaluzjami, w tym kątem położenia lameli. Funkcja ta pozwoli Ci na przykład na  dogrzanie wnętrza domu zimą poprzez odbicie promieni słonecznych od lameli.

Twórz scenariusze w oparciu o: 

 • programatory czasowe z uwzględnieniem weekendów i dni świątecznych  oraz w oparciu o położenie tarczy słonecznej dzięki wbudowanemu w serwer zegara astronomicznego.
 • internetowy serwis pogodowy www.wunderground.com 

Zwiększ funkcjonalność rolet i żaluzji poprzez wykorzystanie dostępnych w ofercie F&F czujników deszczu, wiatru, temperatury, jasności oraz wstrząsów (markizy),

Steruj wszystkimi roletami, grupami rolet lub pojedynczą roletą z wykorzystaniem przycisków lokalnych lub aplikacji mobilnej,

Baw się światłem

Oświetlenie wnętrz bywa często niedoceniane przy aranżacji przestrzeni, a jest istotnym elementem aranżacji wnętrz. 
Zaczerpnij garściami z bogatej funkcjonalności F&Home RADIO w zakresie sterowania oświetleniem.

Steruj oświetleniem z opcją ściemniania lub na zasadzie włącz/wyłącz,
Aranżuj swoje otoczenie zmieniając barwę oświetlenia dekoracyjnego LED RGB,
Uzależnij oświetlenie od pory dnia lub ustawień programatora czasowego,
Połącz oświetlenie wraz z innymi urządzeniami w sceny,
Twórz scenariusze w oparciu o czujniki jasności i czujniki ruchu,

Bezpieczeństwo - tego nie można wycenić

Pełna integracja z Twoim alarmem. Wykorzystując informacje z centrali alarmowej możesz tworzyć niespotykaną nigdzie indziej logikę

Używając dedykowanego modułu rH-AC15R4S4 F&Home RADIO zyskasz możliwość  integracji z dowolnym system alarmowym. 
Wykorzystując alarmowe czujniki ruchu, czujniki dymu i gazów, kontaktrony - okienne, drzwiowe i roletowe, uzyskasz informacje o uzbrojeniu i rozbrojeniu alarmu, możliwość zdalnego uzbrojenia i rozbrojenia.  
Uzbrojenie alarmu może wywołać sekwencję zdarzeń, a więc opuści rolety, obniży temperatury w pomieszczeniach, wyłączy niepotrzebne odbiorniki elektryczne.
Wszystko to przy zachowaniu pełnego rozdziału instalacji alarmowej od automatyki F&Home RADIO.
Zabezpiecz swój dom przed zalaniem, wykorzystaj do tego czujniki zalania. Uzyskasz w ten sposób informację na telefonie o niebezpiecznej sytuacji, a system automatycznie zamknie główny zawór wody i powiadomi odpowiednie służby.
Zapomniałeś o zamówionej przesyłce, w słuchawce słyszysz głos poirytowanego kuriera? Dzięki F&Home RADIO zyskasz możliwość  zdalnego sterowania bramą, szlabanem czy furtką.

Miej oko na swój dom

Możliwość podglądu z kamer IP. System F&Home RADIO pozwoli Ci na przechwycenie obrazu z kamer wykorzystując do tego tę samą aplikację

 Obudź się przy ulubionej muzyce

 System F&Home RADIO pozwala na obsługę urządzeń RTV, sterowanych z pilotów. Przypnij telewizor, odtwarzacz CD, wzmacniacz do sceny PORANEK

 Jedna z popularniejszych scen w domu – PORANEK. W systemie F&Home RADIO do standardowych funkcji jak uniesienie rolet czy otwarcia lamel żaluzji, zgaszenia oświetlenia nocnego możesz dołączyć muzykę, która zastąpi nielubiany  dźwięk budzika. Obudź się przy dźwiękach ulubionej muzyki lub serwisu z wiadomościami.

 Zadbaj o swój ogród

 Ogród jest dla nas równie ważny jak wnętrze domu. To przecież nasza sfera relaksu, miejsce spotkań z rodziną i znajomymi przy grillu.

 F&Home RADIO zadba o należyty poziom wilgotności gleby, zarówno w oparciu o czujniki wilgotności jak również w oparciu o dane z serwisu pogodowego www.wunderground.com, który gromadzi dane z milionów stacji pogodowych na całym świecie.  Odtąd system wykluczy podlewanie trawnika jeśli pada deszcz powodując znaczące oszczędności.

Zadbaj o swój ogród:

 • Steruj oświetleniem w ogrodzie, altanie, na podjazdach i wokół budynku,
 • Kontroluj podgrzewanie podjazdów (systemy przeciwzamarzaniowe) w oparciu o prognozę pogody i/lub czujniki pogodowe,
 • Zadbaj o rośliny w ogrodzie tworząc scenariusze podlewania,
 • Wykorzystaj podgląd z kamer IP do monitorowania otoczenia domu,
 • Włączaj automatycznie oświetlenie lub wyłączaj zraszacze w przypadku wykrycia ruchu w ogrodzie,
 • Steruj elementami małej architektury ogrodowej (fontany, wodospady) manualnie lub z wykorzystaniem programatorów czasowych,
 • Twórz sceny wykorzystujące sterowanie oświetleniem, markizami, elementami architektury ogrodowej,
 • Otwieraj z F&Home RADIO, zdalnie lub lokalnie, bramy, szlabany i furtki.

 Ciepło, cieplej… ogranicz koszty ogrzewania nawet o 30%

 Sterowanie ogrzewaniem to jedna z najbardziej popularnych i  funkcji w systemach automatyki budynkowej. System F&Home RADIO obsługuje wszystkie rodzaje ogrzewania.

 Zaawansowany konfigurator systemu F&Home RADIO pozwoli Ci na wyszukane sterowanie ogrzewaniem bez względu na jego rodzaj, a więc najpopularniejsze -  podłogowe, grzejnikowe ale rónwież nawiewowe czy  promiennikowe.

 • Steruj ogrzewaniem bez względu na źródło ciepła: kotły na paliwa stałe, płynne gazowe, pompy ciepła, kominki,
 • Wykorzystaj do sterowania elektrozawory montowane na rozdzielaczu, bezprzewodowe głowice termostatyczne montowane na grzejnikach lub analogowe zawory 1-10V,
 • Zadbaj o zrównoważone sterowanie temperaturą w pomieszczeniach z wykorzystaniem kontaktronów okiennych,
 • Twórz zawansowane scenariusze sterowania temperaturą w oparciu o:
 • programatory czasowe w trybie dziennym, tygodniowym, rocznym, uwzględniając weekendy i dni świąteczne,
 • informacje z internetowego serwisu pogody,
 • czujniki temperatury (zasilane bateryjnie lub sieciowo, do montażu na szynie DIN lub w puszcze podtynkowej) i czujniki ruchu.

 

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera