24 lutego 2022

 
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
 
 
SZKOLENIA INTERNETOWE
 
 
SPRAWDŹ OFERTĘ SZKOLEŃ ONLINE
 
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń online, przeprowadzanych w formie zamkniętych, płatnych oraz bezpłatnych webinarów.

Tematyka i terminy nadchodzących szkoleń:

SZKOLENIA ONLINE

  • Oświetlenie podstawowe i awaryjne: teoria i praktyka:
  • Obsługa oprogramowania Sonel PE6:
  • Jak pojmować przepisy prawa ogólnego i uznane reguły techniczne: 
 

Lista szkoleń jest aktualizowana na bieżąco na stronie szkoleniowej.

Podczas szkoleń online jest możliwość zadawania pytań - tekstowo poprzez czat. Czas trwania uzależniony jest od tematyki oraz ilości zadawanych przez uczestników pytań. Prosimy zapoznać się z opisami poszczególnych szkoleń. Do uczestnictwa w szkoleniach online wymagany jest komputer z dostępem do Internetu (min. 5 Mb/s) oraz głośnikami lub słuchawkami. Abyśmy mogli przeprowadzić webinar w sposób jak najbardziej efektywny i komfortowy dla Państwa, każde szkolenie online ma określony w opisie szkolenia limit uczestników.

Zgłoszenia na szkolenia stacjonarne oraz internetowe są przyjmowane elektronicznie poprzez formularz dostępny po zalogowaniu w wybranym szkoleniu.

 

 
 
 

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera