08 lipca 2020

 
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
 
 
SZKOLENIA INTERNETOWE
 
 
SPRAWDŹ OFERTĘ SZKOLEŃ ONLINE
 
 

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą szkoleń online, przeprowadzanych w formie zamkniętych, płatnych oraz bezpłatnych webinarów.

Tematyka i terminy nadchodzących szkoleń w lipcu i sierpniu 2020 roku.

  • Badanie natężenia oświetlenia:
  • Pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej z wykorzystaniem miernika wielofunkcyjnego Sonel MPI-540:
  • Pomiary rezystancji uziemień:
  • Pomiary rezystancji izolacji:
  • Warunek samoczynnego wyłączenia zasilania oraz badanie zabezpieczeń RCD:
  • Analizatory serii Sonel PQM-7XX i program Sonel Analiza:
  • Obsługa oprogramowania Sonel PE5:


Lista szkoleń jest aktualizowana na bieżąco. Kolejne terminy szkoleń w sierpniu prosimy sprawdzać na stronie szkoleniowej.

Podczas szkoleń jest możliwość zadawania pytań - tekstowo poprzez czat. Czas trwania szkoleń uzależniony jest od tematyki oraz ilości zadawanych przez uczestników pytań. Prosimy zapoznać się z opisami poszczególnych szkoleń. Do uczestnictwa w szkoleniu wymagany jest komputer dostępem do Internetu (min. 5 Mb/s) oraz głośnikami lub słuchawkami.

Podobnie jak to miało miejsce w formule szkoleń stacjonarnych w siedzibie Sonel - abyśmy mogli przeprowadzić webinar w sposób jak najbardziej efektywny i komfortowy dla Państwa, każde szkolenie ma określony w opisie szkolenia limit uczestników.

Zgłoszenia są przyjmowane tak jak dotychczas poprzez naszą stronę internetową. 

Odpowiedzi na pytania dotyczące szkoleń można uzyskać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
 
 
 

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera