07 lipca 2017

Podsumowanie XV Kongresu FEGIME

   W Warszawie od 18 do 20 maja 2017 roku odbył sie XV Kongres grupy FEGIME której wieloletnim członkiem jest LIBRA. Do hotelu InterContinental w Warszawie przyjechało ponad 300 uczestników – członków FEGIME z całej Europy oraz zaproszonych gości, głównie przedstawicieli kluczowych dla grupy dostawców i producentów europejskich i krajowych.

Uczestnicy Kongresu z Grupy FEGIME Polska.

 

W trakcie imprezy zaprezentowano aktualne projekty rozwijane w poszczególnych krajach, omówiono przyszłe trendy dla branży elektrotechnicznej.

W trakcie kongresu omówiony został postęp we wdrażaniu pilotażowego projektu wspólnej dla wszystkich organizacji europejskich FEGIME, ujednoliconej bazy danych, pozwalającej na szybką wymianę informacji o produktach oraz ułatwiającej prowadzenie biznesu oraz działań marketingowych. Pokazany został rozwój aplikacji dla platform B2B i B2C w kontekście sprzedaży e-commerce oraz systemu ERP.

Proses wdrażania powyższych projektów ma miejsce również w grupie FEGIME Polska, której członkiem od 2004 jest firma LIBRA.

W czasie konferencji poszczególne organizacje krajowe FEGIME prezentowały swoje najlepsze praktyki, osiągnięcia oraz wdrażane projekty centralne.

W godzinach wieczornych organizatorzy przygotowali dla gości uroczystą galową kolację w restauracji Endorfina mieszczącej się w prestiżowej lokalizacji w Pałacu Zamoyskich przy ulicy Foksal w Warszawie. Wieczór rozpoczął się od toastu powitalnego w ogrodzie restauracji, a następnie był kontynuowany w pomieszczeniach Oranżerii.

Galowa cześć kongresu w restauracji Endorfina w Pałacu Zamoyskich.

 

Europejskie zrzeszenie FEGIME jest reprezentowane przez 17 organizacji krajowych w 21 krajach Europy. Obejmuje ponad 230 niezależnych hurtowni elektrotechnicznych o łącznym obrocie około 4,7 miliarda euro.

Źródło: http://elektrosystemy.pl/?p=24296

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera