25 września 2023

Początek jesiennych podwyżek!

Po okresie letnich wakacji nadszedł czas na kolejne modyfikacje cenowe, które niebawem zostaną wprowadzone przez kilku znanych producentów. Oto pierwsza zapowiedź podwyżek cen po okresie letnim, co czyni teraźniejszy moment idealnym do zastanowienia się nad swoimi zakupami i ewentualnym zakupem większej ilości produktów jeszcze przed ich wzrostem cen.

Planowane daty wprowadzenia zmian cenowych przedstawiają się następująco:

2023-10-01SLV
2023-10-01SONEL
2023-10-01ZAMEL


To doskonała okazja, aby skorzystać z obecnych cen i nabyć potrzebne produkty, zanim ich koszty wzrosną. Dodatkowo, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, w którym regularnie informujemy o wszelkich zmianach cenowych. Dzięki temu zawsze pozostaniesz na bieżąco z aktualnymi cenami i będziesz mógł świadomie planować swoje zakupy.

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera