01 październik 2018


 Nowa siedziba oddziału Oświęcim!

      Nowy obiekt jest własnością Libra i został wybudowany we współpracy z naszymi strategicznymi partnerami handlowymi. Nowoczesny obiekt w całości jest oświetlony za pomocą opraw i źródeł LED. Ponadto budynek wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną pozwalającą generować spore oszczędności również ze dzięki możliwości odsprzedaży nadwyżki prądu do sieci. Wkrótce na naszej stronie www pojawi się odrębny artykuł na ten temat. Oddział dysponuje teraz powierzchnią kilkukrotnie większą niż na poprzedniej lokalizacji, co umożliwi nam zaoferowanie jeszcze większej dostępności towarów dla naszych klientów. 

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do nowej lokalizacji o. Oświęcim!

 

Impreza odbędzie się w piątek 5 pażdziernika 2018r. w godzinach od 12:00-18:00, na terenie naszego oddziału pod adresem:
ul. Unii Europejskiej 27, Oświęcim.

 

Tego dnia do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele firm: Kontakt-Simon, Schneider Electric, F&F, Radpol, Bemko, Kopos i Elko-Bis. Jest to znakomita okazja aby w „tak pięknych okolicznościach przyrody” jak grill i zimne napoje, zapoznać się z ich ofertą i nawiązać dobre kontakty na przyszłość.

 

Zapraszamy w imieniu swoim i współorganizatorów!

 

 

 

 

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera