04 maja 2020

 

Lumina soul, intense, passion - nowy osprzęt elektroinstalacyjny

Firma Hager wprowadziła dwie nowe linie wzornicze do znanego już i cenionego osprzętu lumina. To doskonałe połączenie jakości, z której znana jest firma, z niepowtarzalnym designem kreowanym przez projektantów marki Berker. Dodatkowo szeroka funkcjonalność i atrakcyjna cena sprawiają, że lumina soul, lumina intense i lumina passion są doskonałym rozwiązaniem do niemal każdej aranżacji.

Cały nowy osprzęt LUMINA dostępny jest w ofercie i magzynach firmy LIBRA.

lumina soul


Solidna podstawa.

Lumina soul to solidny fundament instalacji i propozycja dla tych, którzy cenią proste rozwiązania. Zapewnia pełną funkcjonalność, a jednocześnie jest subtelnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Zobacz całą serię lumina soul...

  

 

lumina intense

Gotowi na więcej?

Trzy klasyczne kolory, które otwierają nowe możliwości aranżacji. Białe, srebrne i czarne akcesoria z serii lumina intense zaprojektowaliśmy z myślą o osobach, które oczekują doskonałej harmonii. Nawet w najdrobniejszym detalu.

Zobacz całą serię lumina intense...

  

 

lumina passion


Odkryj nowe możliwości.
Potrzebujesz więcej wrażeń? Dzięki szlachetnym materiałom użytym do produkcji ramek, zwykły łącznik staje się wyjątkowym detalem, który zachwyci nawet najbardziej wymagających twórców własnego stylu.

Zobacz całą serię lumina passion...

  

Solidna podstawa

Seria lumina marki Hager od dawna cieszy się zaufaniem instalatorów, głównie dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi. Dzisiaj producent pokazuje nam znaną już luminę jako luminę soul u boku dwóch zupełnie nowych linii wzorniczych tej serii: luminy intense oraz luminy passion. Jest to propozycja dla tych, którzy poza jakością i funkcjonalnością, cenią sobie dobry styl i nowoczesne wzornictwo. Wszystkie stosowane w seriach lumina mechanizmy, zarówno gniazd jak i łączników, są wspólne i można je używać wymiennie w całej gamie produktów z rodziny lumina. Pozwala to na łatwą wymianę ramek wykonanych z różnych materiałów, a zatem i z różnych półek cenowych, bez konieczności wymiany wcześniej zamontowanych mechanizmów. Jest to wygodne rozwiązanie dla instalatorów i przede wszystkim dla inwestorów, którzy nie muszą wydawać wielkich kwot już na etapie planowania i budowy, tylko stopniowo wymieniać ramki w zależności od własnych możliwości finansowych lub zmian aranżacyjnych.

Wybierz, dopasuj, włącz.

Dzięki nowym seriom lumina intense i lumina passion można realizować własne pomysły na wnętrza zmieniając ramki, kolory i materiały. Lumina intense to połączenie wysokiej jakości tworzywa z trzema klasycznymi kolorami: błyszczącą bielą oraz srebrnym i czarnym matem. Ostre krawędzie ramek sprawdzą się głównie u tych, którzy cenią harmonię w nowoczesnych wnętrzach. Seria lumina passion to bogactwo szlachetnych materiałów. Niepowtarzalna struktura ramek z bukowego lub dębowego drewna oraz szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym, czarnym i mosiężnym, dopełniona klasycznym białym lub czarnym szkłem. Dodatkowo trzy kolory pierścieni adaptacyjnych uzupełniają ramki tworząc wiele możliwości aranżacyjnych. Wszystkie te elementy można dowolnie ze sobą łączyć, by stworzyć własny, niepowtarzalny design.

Łącznik to tylko początek.

Firma Hager po raz kolejny pokazuje swoje profesjonalne podejście do funkcjonalności oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów tworząc jedną wspólna platformę mechanizmów do wszystkich ramek z rodziny lumina. W ofercie producenta znajdują nowoczesne gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych, gniazda HDMI, komputerowe czy głośnikowe oraz cała gama łączników, czujników oraz ściemniaczy światła. Dzięki tym rozwiązaniom możemy wyposażyć cały dom, mieszkanie lub biuro we wszystkie potrzebne rozwiązania, jednocześnie dbając o przemyślaną aranżację i nietuzinkowy design.

Rozpakuj i zamontuj.

Seria lumina to doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów samodzielnych remontów, dla których czas i budżet mają ogromne znaczenie. Metalowe pierścienie mechanizmów pozbawione są ostrych krawędzi, a zastosowanie pazurków rozporowych ułatwia montaż utrzymując właściwą pozycję osprzętu. Wszystkie elementy serii lumina posiadają indywidualne foliowe opakowania, natomiast ramki lumina passion znajdują się w kartonowych pudełkach, które zapewniają doskonałą ochronę naturalnym materiałom. Serie lumina soul oraz lumina intense posiadają wielokrotne ramki nawet do pięciokrotnej, zarówno w pionie jak i w poziomie, natomiast lumian passion do czterokrotnej w poziomie oraz trzykrotnej w pionie. Wszystkie ramki luminy passion wykonane są z naturalnych materiałów o grubości 4mm. Szkło użyte do produkcji ramek jest hartowane natomiast ramki aluminiowe są szczotkowane jednostronnie i są bardzo odporne na zabrudzenia, a przede wszystkim na zarysowania i ślady palców.

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera