13 grudzień 2017

Koniec Epoki - Schneider wycofuje BINGO!

              Seria Bingo została wprowadzona na polski rynek w 1998 roku i dzięki swoim unikalnym cechom oraz bardzo dobrej jakości, zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy chętnie po nią sięgają mimo upływu blisko 20 lat od rozpoczęcia jej produkcji.  Od kilku lat firma Schneider obserwuje jednak spadkowy trend sprzedaży dla serii monoblokowych (nie ramkowych), w tym również serii Bingo. W związku z tym od 1 stycznia 2018r. seria łączników i gniazd Bingo zostanie wycofana z produkcji. 
              Wychodząc naprzeciw i doceniając przywiązanie klientów to tej serii podjęliśmy decyzję o przygotowaniu zwiększonych stanów magazynowych pozwalających przedłużyć sprzedaż serii Bingo po zakończeniu jej produkcji. Od początku 2018 roku seria Bingo będzie dostępna do wyczerpania stanów magazynowych Schneidera i naszych. 
              Klientów zainteresowanych zabezpieczeniem większych ilości tej serii na naszych magazynach prosimy o niezwłoczny kontakt. 

Z poważaniem,
Zarząd LIBRA

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera