18 marca 2020

Szanowni Klienci!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo, podjęliśmy szereg działań prewencyjnych:

- Zachęcamy do składania zamówień drogą elektroniczną poprzez e-mail, telefon lub poprzez platformę B2B i jednoczesne ograniczenie zamówień z odbiorem własnym. Klienci niezarejestrowani na platformie B2B mogą się na niej zarejestrować po wcześniejszym zgłoszeniu do handlowca - do czego zachęcamy.
- W naszych oddziałach wyznaczone zostaną strefy w których klient będzie mógł przebywać, złożyć zamówienie i odebrać towar.
- Sugerujemy aby po odbiór towaru stawiać się w maseczkach ochronnych. 
- Zdecydowanie zalecamy płatności w formie bezgotówkowej (przelew/ karta).
- Nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji pod swoimi numerami telefonów i adresami e-mail i zdalnie udzielą Państwu wszelkich porad i informacji na temat zamówień i realizacji inwestycji.

W zależności od rozwoju sytuacji będziemy podejmować kolejne działania.

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Wierzymy jednak, że podjęte kroki umożliwią nam bezpieczną dla obu stron współpracę.
Dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Pracownicy i Zarząd Libra

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera