03 września 2019

Eaton wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej xPole Home

Firma EATON, światowy lider rynku w zarządzaniu energią elektryczną, wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej: xPole Home. Seria wyłączników xPole Home zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ułatwia projektowanie obejmując cały zakres aparatury, od wyłączników nadprądowych (HN) do wyłączników różnicowoprądowych (HNC) i wyłączników kombinowanych (HNB). Dostosowana do wysokich wymagań rynku aparatury niskiego napięcia, seria ta charakteryzuje się udoskonaloną konstrukcją, wyższą niezawodnością i pełną zgodnością ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.


Ponad 100-letnie doświadczenie firmy EATON w produkcji zabezpieczeń przełożyło się również na wysoki user-experience oferowanej gamy produktów xPole Home. Produkty są dostępne na magazynach partnerów EATON. Dla instalatorów instalacji elektrycznych oznacza to bezpieczne, niezawodne i łatwe w montażu produkty - przy użyciu sprawdzonej technologii, która została zastosowana w ponad miliardzie wyłączników nadprądowych (MCB), wyprodukowanych do tej pory w Europie.

Sprawdzone funkcje projektowe

Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home posiadają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy instalacji elektrycznej i jej łatwość obsługi. Posiadają one podwójne zaciski (windowe/szynowe) na górze i na dole urządzenia, i mogą być zasilane z obu stron aparatu. Same zaciski windowe są dodatkowo karbowane co zapobiega wypadnięciu przewodu podczas przepływu prądu zwarciowego. Eaton posiada w ofercie szyny łączeniowe na wymiar seria EVG lub o długości 1m do przycięcia, seria Z-GV.

Wyłączniki nadprądowe i kombinowane mają zdolność łączeniową 6kA zgodnie z EN 60898-1. Wyłączniki różnicowe mają zdolność 6kA po odpowiednim dobezpieczeniu wkładką bezpiecznikową, są zgodne z EN 61008. Standardowe wymiary wyrażone w modułach pozwalają na zabudowę na szynie DIN i wysłonięcie w każdej rozdzielnicy. Wyłączniki różnicowoprądowe EATON mogą być testowane co sześć miesięcy, o ile nie pracują w środowisku zapylonym, zawilgoconym itp. Pozwala to na rzadsze przerwy w zasilaniu instalacji elektrycznej.

Seria xPole Home jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi odpowiednimi akcesoriami firmy EATON takimi jak styki pomocnicze, wyzwalacze wzrostowe i zanikowe oraz aparaty do ponownego załączenia. Typoszereg do 63A pozwala na swobodny rozdział energii w większości instalacji elektrycznych niskiego napięcia. Innymi słowy, portfolio produktów bezpieczeństwa elektrycznego firmy EATON ma wszystko, czego potrzebujesz, pomagając Tobie chronić to, co naprawdę ważne - od podstawowej do rozszerzonej ochrony przed zagrożeniami elektrycznymi.


Aby uzyskać więcej informacji i pobrać broszurę, odwiedź stronęwww.eaton.pl/xpolehome

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera