15 październik 2018

 Dni Otwarte w Librze!

 

 

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do naszych oddziałów!

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań wraz z listą producentów, którzy w dany dzień będą wystawiać się na oddziałach: 

 

  • 23.10.2018 - Bielsko-Biała (Schneider, Bitner, El-Team, Awex)
  • 25.10.2018 - Tarnowskie Góry (Schneider, Bitner, El-Team, Haupa)

Zapraszamy w godzinach: 07:30 - 15:00

 

Takie spotkania to znakomita okazja do zapoznainia się z nowościami w ofertach producentów, odwiedzenie naszych oddziałów i spotkanie się z handlowcami z którymi czasami nie ma okazji się spotkać. Atrakcją specjalną będzie specjalna gastronomiczna furgonetka serwujące pyszne jedzenie. Możecie dowiedzieć się więcej na ich temat klikając w poniższy link:

 

Highlander Piekielnie Dobre Jedzonko

 

Zapraszamy w imieniu swoim i współorganizatorów!

 

         

  

 

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera