31 maja 2017

Akademia nowoczesnych instalacji

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń dla projektantów i instalatorów branż PV, IB, IT

Czas trwania szkolenia: 8 godzin /1 dzień

Akademia Nowoczesnych Instalacji to nowy cykl bezpłatnych szkoleń, organizowanych przez firmę Emiter Sp. z o.o. z Katowic. Celem tych spotkań jest poszerzanie wiedzy polskich instalatorów oraz projektantów na temat rozwiązań związanych z nowoczesnymi instalacjami.

Szkolenia swoim zakresem obejmują tematykę inteligentnych i energooszczędnych instalacji elektrycznych przeznaczonych zarówno dla domów prywatnych, jak i dla przemysłu.

Szkolenia w ramach Akademii Nowoczesnych Instalacji obejmują tematykę z różnych zakresów:

  • Fotowoltaika (PV)
  • Inteligentny Budynek (IB)
  • Sieci Teleinformatyczne (IT)

Szkolenia są bezpłatne. Dla uczestników przygotowaliśmy przerwy kawowe oraz przerwę kanapkową. Dzień szkoleniowy obejmuje kilka bloków tematycznych. Prosimy o zapisywanie się na każdy z nich osobno poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.

Sprawdź:

 

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera