19 grudzień 2019

Szanowni Państwo

 

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących transportowania, gromadzenia , przetwarzania , magazynowania i zbierania odpadów w tym towarów elektrycznych i elektronicznych informujemy ,że do odwołania wstrzymujemy jako hurtownia odbiór zużytych źródeł światła i opraw oświetleniowych od swoich kontrahentów

Zgodnie z obowiązującymi od 01 stycznia 2020 w tym względzie przepisami , abyśmy nadal mogli to robić musielibyśmy być  zarejestrowani w BDO (Baza Danych o Odpadach) jako profesjonalny zbierający.

Po wprowadzeniu w życie nowych przepisów każdy podmiot odbierający zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny z gospodarstw domowych ma odrębny obowiązek zwrotu do podmiotu posiadającego licencję profesjonalnego zbierającego (zarejestrowanego w BDO), któremu może w sposób elektroniczny wystawić kartę przekazania odpadów.

Na tą chwilę nie jesteśmy wstanie spełnić wszystkich wymaganych przepisami warunków by się nim stać.

Jeżeli po wprowadzeniu nowych regulacji nastąpi jakakolwiek zmiana w tym względzie, poinformujemy Państwa o tym w odrębnej wiadomości.

W razie pytań osobą, która udzieli bardziej wyczerpujących odpowiedzi w naszej firmie jest Tomasz Hałatek tel. 693 893 738

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera