09 września 2020

Potrzebujesz szybkiego i wygodnego sposobu na łączenie aparatury? Teraz to możliwe z technologią QuickConnect firmy Hager. 

   Szybka i bezpieczna instalacja to główne założenia jakimi kieruje się elektryk w swojej pracy. Sprawdzona aparatura, która nie zawodzi w żadnej sytuacji zestawiona z najnowszą techniką łączeniową quick connect to elementy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego instalatora. Dzięki innowacyjnemu połączeniu wyłączników różnicowoprądowych i nadprądowych oraz szynom fazowym słowa szybkość i bezpieczeństwo, nabierają nowego znaczenia.

Wtykaj zamiast przykręcać

Technika quick connect umożliwia łączenie przewodów oraz szyn fazowych bez potrzeby przykręcania zacisków. Takie połączenie, oprócz tego, że jest wykonywane znacznie szybciej od tradycyjnego, jest przede wszystkim bezpieczne. Firma Hager metodę szybkiego łączenia zastosowała w swoich flagowych produktach: modułowych rozłącznikach izolacyjnych, wyłącznikach różnicowoprądowych z członem nadprądowym RCBO oraz w wyłącznikach nadprądowych MCB. Możemy tworzyć zestawy funkcjonalne z wyłącznikami różnicowoprądowymi (RCCB I RCBO) oraz wyłącznikami nadprądowymi (MCB) szybciej niż dotychczas. Dodatkowo stosując szyny pionowe możemy wyeliminować męczące i długotrwałe łączenie przewodami rzędów znajdujących się poniżej i powyżej. Dzięki kompleksowej ofercie producenta, tę nowoczesną aparaturę zabezpieczającą możemy wykorzystać podczas projektowania rozdzielnic mieszkaniowych, wykorzystując do tego najnowszą aplikację Hager Ready.

 Szyny fazowe

W celu szybkiego połączenia modułowej aparatury warto zastosować poziome szyny fazowe. Ich kompaktowa budowa w połączeniu z techniką łączeniową quick connect pozwala na łatwy i bezpieczny montaż. Wszystkie szyny można wyposażyć w osłony zabezpieczające, co gwarantuje maksymalną ochronę. Poza wariantami 3P+ N i 1P + N, dostępne są jeszcze dwa warianty mieszane: 3P+ N i 1P + N połączone na jednej szynie, co daje jeszcze więcej możliwości. Dzięki zaciskom wtykowym Bi-Connect po stronie wejściowej, poziomą szynę wystarczy tylko wetknąć, a w trakcie wykonywania prac serwisowych w szybki i łatwy sposób można odczepić urządzenia zabezpieczające. Kompaktowe szyny pozostawiają znacznie więcej miejsca na przewody między rzędami. Poszczególne rzędy rozdzielnicy można połączyć szynami pionowymi również stosując metodę „na klik”. Ręczne łączenie zwykłymi przewodami jest kosztowne i czasochłonne. Montując szyny pionowe i poziome można stosować wiele kombinacji dostosowując je tym samym odpowiednio do potrzeb instalacji.

 

Kompatybilne z rozdzielnicą volta

Wszystkie urządzenia zabezpieczające i szyny fazowe możemy z powodzeniem zastosować w rozdzielnicach volta, zarówno w elektrycznych, teletechnicznych jak i hybrydowych. Rozdzielnica volta.hybrid łączy w sobie dwie funkcje: elektryczną oraz teletechniczną. Dodatkowo jest to rozwiązanie, które zapewnia ochronę przed porażeniem prądem na najwyższym poziomie. Posiada przegrody i maskownice z tworzywa sztucznego, które podnoszą bezpieczeństwo użytkowania przez izolację wzmocnioną zwaną inaczej II klasą ochronności. Rozdzielnice w standardowym wyposażeniu posiadają uchwyty montażowe do płyty perforowanej oraz gniazdo zasilające 230V do urządzeń takich, jak router Wi-Fi. Volta.hybrid zapewnienia odpowiednie warunki pracy urządzeń zabudowanych wewnątrz.

Zainteresowany? - Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami!

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera