28 sierpnia 2017


Zapraszamy do udziału bezpłatnych szkoleniach online z firmą SONEL

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia online. Badanie bezpieczeństwa elektronarzędzi w świetle obowiązujących przepisów i norm oraz badanie bezpieczeństwa elektronarzędzi - teoria pomiarów i zapoznanie z urządzeniami serii PAT.

 

Wykonując obowiązki w miejscu zatrudnienia często nie zdajemy sobie sprawy, iż przenośne narzędzia elektryczne są znacznie bardziej narażone na różnego rodzaju uszkodzenia niż te, których używamy stacjonarnie, jak choćby telewizor, kuchnia indukcyjna czy drukarka.

Według badań przeprowadzonych przez GUS liczba śmiertelnych wypadków w latach 2005–2009 w Polsce w wyniku porażeń prądem elektrycznym wyniosła aż 654. Z kolei badania przeprowadzone w latach 2000–2004 wskazują, że aż około 11% wypadków śmiertelnych stanowią wypadki spowodowane porażeniem prądem elektrycznym.

Obsługując uszkodzone elektronarzędzia nie mając świadomości z wynikających zagrożeń narażamy nie tylko swoje zdrowie ale i życie. A zatem czy zdrowy rozsądek nie podpowiada nam, aby urządzenia elektryczne poddawać okresowej kontroli, zwłaszcza jeśli chodzi o elektronarzędzia?

 

28 sierpień 2017, godz. 19:00

Część 1. Badanie bezpieczeństwa elektronarzędzi w świetle obowiązujących przepisów i norm.

Zagadnienia omawiane podczas webinaru:
- po co badamy elektronarzędzia,
- wymagania prawne,
- komentarz do norm,
- jakie badania powinniśmy wykonywać,
- korzyści wynikające z badań urządzeń.

Czas trwania ok. 45 min.

ZAPISZ SIĘ!

 

30 sierpień 2017, godz. 19:00

Część 2. Badanie bezpieczeństwa elektronarzędzi - teoria pomiarów i zapoznanie z urządzeniami serii PAT.

Zagadnienia omawiane podczas webinaru:
- omówienie wykonywania pomiarów,
- prezentacja możliwości urządzeń PAT,
- różnice w funkcjonalności urządzeń,
- wykorzystanie akcesoriów,
- omówienie funkcji dodatkowych,
- drukarka i skaner kodów,
- komunikacja z komputerem i korzystanie z chmury.

Czas trwania ok. 45 min.

ZAPISZ SIĘ!

 

Każdy uczestnik webinaru, otrzyma najnowsze, drukowane wydanie przewodnika pt. "Badanie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych".

W publikacji opisane są niebezpieczeństwa wynikające ze złego stanu technicznego. Przedstawiona jest klasyfikacja urządzeń elektrycznych, metodyka oraz okresy badań, a także wymogi prawne, dotyczące obowiązku przeprowadzania tego typu czynności sprawdzających. Zaprezentowane są podstawowe przyrządy pomiarowe oraz narzędzia do wykonywania stosownej dokumentacji i zarządzania bazą badanych urządzeń.

 

Zapraszamy!

Promocje LIBRY

x

Szybki kontakt

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, niezbędnych do realizacji przesłanego zapytania oraz działań marketingowych wykonywanych w ramach LIBRA Sp.z.o.o., ul. Rzeźnicza 9, 43-300 Bielsko-Biała, KRS: 0000125292. LIBRA Sp.z.o.o. w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x

Zapisz się do newslettera